Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

    Dywaniki samochodowe gumowe i welurowe (uniwersalne)

    Jednym z tzw. „cichych bohaterów” każdego auta, są między innymi dywaniki samochodowe. Posiadanie ich chroni wielu kierowców nie tylko przed trudnymi zabrudzeniami podłogi pojazdu, ale także jest niezwykle funkcjonalne ze względu na łatwość czyszczenia. Można je bez wysiłku wyjąć z auta, wytrzepać, odkurzyć, a nawet umyć, jeśli kierowca posiada jeden z gumowych kompletów. Dodatkowo posiadają one dyskretne wzornictwo i bardzo dobrze wpisują się w każde wnętrze samochodu – nasz sklep chętnie pomoże znaleźć wśród nich odpowiedni model dla Państwa czterech kółek.

    Na chwilę obecną nasz asortyment dywaników samochodowych (sprzedawane w kompletach po cztery sztuki) przystosowany jest do potrzeb samochodów ponad 40 różnych marek. Oprócz tego posiadamy dedykowane zestawy dla wielu najpopularniejszych modeli spośród tychże koncernów motoryzacyjnych, dlatego bez problemu znajdą u nas Państwo odpowiednią propozycję z gumy lub weluru (i to nie tylko w klasycznym, czarnym kolorze).

    Dodatkowo zajmujemy się również dystrybucją uniwersalnych dywaników samochodowych oraz ich mocowań. Dla wygody klientów korzystających z naszego asortymentu podzieliliśmy tę kategorię na dwie części – produkty przeznaczone na okres jesienno-zimowy i na okres letni. Wszystko po to, by zapewnić w Państwa aucie właściwą cyrkulację pary wodnej i zapobiegać powstawaniu nadmiaru wilgoci, pleśni, grzybów i brzydkiego zapachu. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami naszej oferty – wysyłamy zamówienie w ciągu 24 godzin od jego złożenia!