Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Dywaniki samochodowe Fiat Grande Punto - gumowe i welurowe

Fiat Grande Punto to auta trzeciej generacji kultowego modelu samochodu włoskiej marki. Wersja ta po raz pierwszy została zaprezentowana w 2005 roku podczas targów motoryzacyjnych we Frankfurcie. We Włoszech produkowano go do 2012 roku, a w Brazylii do 2011. Jego następcą został Fiat Punto Evo. W tej konkretnej kategorii naszego sklepu nabyć można dywaniki dedykowane właśnie do Fiata Grande Punto. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami naszej wysoce rozbudowanej oferty. Zajmujemy się dystrybucją propozycji gumowych i welurowych. Wszystkie produkty, które znajdują się w naszej regularnej ofercie, oznaczone są logotypem znanych i cenionych producentów, co jest gwarancją wysokiej jakości, niezawodności i długiej żywotności. Możesz wybierać spośród certyfikowanych dywaników do Grande Punto, które spełniają wszelkie normy i standardy. Nasza oferta jest rozbudowana oczywiście nie tylko pod kątem produktowym, ale też przede wszystkim pod kątem cenowym. Dzięki temu każdy może z naszą pomocą znaleźć produkt dopasowany do własnych oczekiwań i z góry zaplanowanego budżetu.

Dywaniki gumowe - Fiat Grande Punto

W tej podkategorii znaleźć można między innymi gumowe dywaniki dedykowane do samochodów Grande Punto marki Fiat. Produkty te zostały wykonane ze stuprocentowej gumy lub plastycznego elastomeru. Obydwa rozwiązania są oczywiście godne polecenia, bowiem cechują się one wysoką odpornością na działanie czynników zewnętrznych, co sprawia, że dywaniki nie odkształcają się i na dłużej zachowują swój pierwotny wygląd. Warto podkreślić, że dywaniki te nie wydzielają przykrego zapachu. Gumowe dywaniki są łatwe do utrzymania w czystości, a żeby zachować ich nienaganny wygląd na dłużej, wystarczy użyć wody i odrobiny płynu.

Dywaniki welurowe - Fiat Grande Punto

W naszym sklepie znaleźć można także dywaniki welurowe do Grande Punto. Są one wykonane w oparciu o wysokiej jakości wykładzinę polipropylenową. Rozwiązania te cechują się długim okresem żywotności za sprawą specjalnego obszycia ze skóry. Nie musisz obawiać się, że tkanina będzie przesuwała się i zaginała w trakcie jazdy. Gumowy podkład sprawia, że dywaniki stabilnie przylegają do podłoża, co pozytywnie wpływa na komfort i bezpieczeństwo wszystkich podróżujących. Welurowe dywaniki są łatwe do utrzymania w czystości i nie wymagają one wdrażania żadnej specjalnej pielęgnacji. Wszystkie dywaniki z tej kategorii są także odporne na działanie czynników zewnętrznych, a ponadto nie odkształcają się, dzięki czemu na dłużej zachowują swój nienaganny wygląd.