Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Samochód to wyjątkowy wynalazek, dlatego też wymaga wyjątkowego traktowania. Nie ulega wątpliwości, że brak dbałości o każdy szczegół w posiadanym aucie, przerodzić się może w większy kłopot. W zakres czynności, które należy wykonywać regularnie, wpisuje się m.in. mycie iczyszczenie auta. W tym celu warto korzystać z kosmetyków samochodowych, które to zostały przystosowane do usuwania wszelkiego rodzaju zanieczyszczeń karoserii i nie tylko.

Czysta karoseria samochodu to recepta na długowieczność blachy użytej do produkcji poszczególnych elementów. Należy zdać sobie sprawę, że regularne mycie auta pozwoli uniknąć kłopotów związanych z drogą naprawą blacharsko-lakierniczą. By prawidłowo zadbać o auto, warto stosować kosmetyki do karoserii. Środki firmy RRC takie jak aktywna piana czy szampon samochodowy sprawiają, że mycie auta staje się przyjemne. Te środki chemiczne usuwają bez najmniejszych problemów wszystkie brudy z jej powierzchni. A użycie środków do nabłyszczania lakieru samochodowego, sprawi, że samochód będzie lśnił i wyróżniał się spośród pozostałych. Ponadto, zaletą stosowania nabłyszczacza Quick Detailer+ jest maskowanie niewielkich zarysowań lakieru. Środek ten tworzy także powłokę, która skutecznie odpycha cząsteczki kurzu, pyłu czy wody.

Zdarza się jednak, że podczas mycia natrafiamy na nieczystości wymagające „specjalnego” traktowania. Wymienić tutaj można chociażby ślady po owadach na przednich elementach auta. W tym przypadku warto skorzystać z preparatu Bug Remover, który w mgnieniu oka pomoże rozprawić się z powstałym problemem.

Jednakże czym byłoby czyste auto bez czystych felg? Z pomocą w tym zadaniu śpieszy Krwawa Felga. Spryskanie powierzchni felgi produktem firmy RRC w zdecydowanie pomoże w usunięciu wszelkiego brudu znajdującego się nawet w najciężej dostępnych miejscach felgi.

Istnieją również kosmetyki samochodowe stworzone, by pomóc kierowcom w codziennym korzystaniu z auta. Niewątpliwie każdy zna kłopot zamarzniętych szyb. Najczęściej nie mamy czasu na długi proces przywracania szyb do stanu używalności za pomocą skrobaka. Dlatego też powstał środek, który znacząco w tym pomaga – odmrażacz do szyb Defroster. Używanie tego środka pozwala zaoszczędzić czas, by móc punktualnie dotrzeć do planowanego celu.

Kolejnym uporczywym problemem tego typu jest zaparowana szyba. Preparat Anti-frog, tworząc cienką warstwę, która zapobiega kondensacji pary wodnej na powierzchni szyby, rozwiązuje ten kłopot na długi czas. Od momentu zakupu tego środka można cieszyć się nieskazitelną przejrzystością szyb w aucie.