Wczytuję dane...

Kraje Unii Europejskiej
Wysyłka od 25zł !!!

Zapewniamy wysyłkę
w 24h

lat

na rynku

Sortuj według:
Wyświetl po produktów

Komfort jazdy i to, czy czerpiemy przyjemność z przebywania w aucie, zależy w dużej mierze od tego, czy wnętrze auta jest zadbane - w jakim stanie jest tapicerka i czy zapach w środku jest przyjemny. Jeśli z jakiegoś powodu stan wnętrza pojazdu nam nie odpowiada, to tutaj właśnie możemy znaleźć coś, co nam pomoże! Kategoria oferuje szeroki zakres kosmetyków do wnętrza samochodu – wszystko, czego nam potrzeba, aby o to wnętrze zadbać pod kątem wyglądu, komfortu, odpowiedniego zapachu czy najdrobniejszych elementów.

Znajdziemy tutaj szeroką gamę różnych preparatów do czyszczenia tapicerki, które pozwolą nam uporać się nawet z najbardziej uciążliwymi zabrudzeniami. Zależnie od tego, czego dokładnie potrzebujemy, możemy też wybrać odpowiedni dla nas środek czyszczący elementy plastikowe, metalowe, szczotki do tapicerki czy mleczka do czyszczenia skóry, czyli w zasadzie kosmetyki odpowiednie dla każdego rodzaju wnętrza - bez względu na markę i klasę samochodu.

Jeśli natomiast bezpośrednim problemem nie jest dla nas czystość, ale nieprzyjemny zapach - który okazał się przykrą niespodzianką od poprzedniego właściciela, czy też nam zdarzył się jakiś wypadek wewnątrz i mimo starannej pielęgnacji samochodu nie udało nam się go pozbyć, w tej kategorii znajdziemy wszelkiego rodzaju neutralizatory zapachu dymu papierosowego i innych uciążliwych woni, które mogą skutecznie odbierać przyjemność z jazdy (lub jej komfort, kiedy przewozimy naszym autem jeszcze inne osoby).

Jeśli z kolei stan wnętrza jest dla nas odpowiedni i chcemy zadbać o to, żeby tak pozostało, możemy znaleźć dressing do ochrony kokpitu czy tapicerki, abyśmy mogli być spokojni o czystość naszego wnętrza. Nie zapominajmy, że nawet po kompleksowym wyczyszczeniu auta od środka powinniśmy troszczyć się o stałą pielęgnację wnętrza samochodu, aby efekt nie był tymczasowy, ale utrzymywał się przez cały okres użytkowania wozu. Zaopatrzmy się więc najlepiej w cały zestaw preparatów do czyszczenia tapicerki, neutralizatora zapachu oraz innych akcesoriów, takich jak ściereczki, szczotka i koniecznie gumowe rękawiczki (skład kosmetyków samochodowych może być szkodliwy dla naszych dłoni), i starajmy się przynajmniej raz w ciągu całego tygodnia na bieżąco usuwać drobne zabrudzenia, aby nie stały się one później poważniejszym i trudniejszym do usunięcia problemem. Około raz w miesiącu poświęćmy także nieco więcej czasu na kompleksowe sprzątanie wnętrza auta, a dzięki temu będzie ono zawsze schludne jak prosto z salonu.